23.5 C
Campulung Muscel
vineri, 4 octombrie, 2024

Pe mâinile cui a lăsat Kamala de Câmpulung, primăria? Omul rupe Facebook-ul pentru angajări!

Alte Știri

Pe mâinile cui a lăsat Kamala de Câmpulung, primăria? Omul rupe Facebook-ul pentru angajări! De aproape 2 luni, Elena Lasconi ne trimite LOVE de la mari depărtări. La cât e România de lungă și de lată are mult de umblat în campania electorală pentru alegerile prezidențiale.

A dat mașina primăriei AG 03 MUN pe cea de la partid B.XX. NVD, la care și-a tras șofer. Nu și-a dat viața pe mâinile oricui la volan, are un șofer din Câmpulung Muscel, soțul unei frumoase angajate la primărie, fata de la Comunicare.

CITEȘTE ȘI. Nu se aștepta nimeni la asta! Ce se întâmplă cu interfoanele de la blocurile din Câmpulung Muscel

De când nu mai trece pe la primărie, Elena Lasconi a dat dreptul de semnătură ca să nu blocheze instituția publică, viceprimarului Alin Vlădău. Un USR-ist foarte efervescent care se implică în multe acțiuni și e foarte săritor.

Mai nou, Alin Vlădău rupe Facebook-ul pentru a găsi un director la o asociație care este mână în mână cu primăria Câmpulung. Iată cum sună anunțul pe care îl promovează viceprimarul în social media:

CITEȘTE ȘI. Marea veste! Se deschide cel mai fabulos magazin din Câmpulung Muscel. A început numărătoarea inversă

Asociația Muscelul de Mâine este în căutarea unui lider pasionat și dedicat care să se alăture echipei noastre în rolul de Director Asociație. Dacă ești o persoană cu viziune strategică, abilități de management și o dorință puternică de a contribui la dezvoltarea comunității Muscelului, te invităm să aplici!

CITEȘTE ȘI. Orașul lui Lasconi. Rod cu spor în fața celebrei patiserii Iepurașul. WOW

Despre noi: Asociația Muscelul de Mâine este o organizație non-profit cu misiunea de a revitaliza și dezvolta durabil comunitatea Muscelului prin inițiative sociale, culturale și economice. Credem în puterea comunității și în importanța implicării active pentru un viitor prosper.

Responsabilități principale:

Dezvoltarea și implementarea strategiei organizației în conformitate cu misiunea și valorile noastre.
Coordonarea activităților și proiectelor asociației pentru a asigura atingerea obiectivelor stabilite.
Gestionarea resurselor financiare și umane ale asociației.
Reprezentarea organizației în relația cu partenerii, finanțatorii și autoritățile locale.
Promovarea inițiativelor și proiectelor noastre prin diverse canale de comunicare.

CITEȘTE ȘI. VIDEO. La primăria lui Lasconi se fac dușuri, GRATIS… Pe bune. LOL

Profilul candidatului ideal:

Experiență în managementul organizațiilor non-profit sau în proiecte de dezvoltare comunitară.
Abilități excelente de comunicare și leadership.
Capacitatea de a dezvolta și menține relații solide cu partenerii și comunitatea.
Creativitate și proactivitate în identificarea și soluționarea provocărilor.
Pasiune pentru dezvoltarea comunitară și pentru valorile promovate de Asociația Muscelul de Mâine.

Ce oferim:

Oportunitatea de a contribui la transformarea pozitivă a comunității Muscelului.
Un mediu de lucru dinamic și cooperativ.
Posibilitatea de a dezvolta și implementa inițiative inovatoare.
Sprijin continuu pentru dezvoltarea profesională.

CITEȘTE ȘI. VIDEO din orașul lui Lasconi. Aici locuiește un celebru medic cu apucături ciudate

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa musceluldemaine@gmail.com, urmând să discutăm toate detaliile în cadrul unui interviu.
Noi suntem entuziasmați să te cunoaștem!
Relații suplimentare: 0730092898

CITEȘTE ȘI. Abonează-te la canalul de WhatsApp – Ziarul din Muscel și află primul cele mai importante știri ale zilei

Urmărește știrile Ziarului din Muscel și pe pagina de Facebook, pe grupul Cititorii Ziarului din Muscel, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp.

Ultimele Știri

Veste imensă. Locuitorii din Câmpulung Muscel primesc BANI pentru încălzirea locuințelor pe timpul iernii

Veste imensă. Locuitorii din Câmpulung Muscel primesc BANI pentru încălzirea locuințelor pe timpul iernii. Primăria Municipiului Câmpulung, prin Direcția de...

Alte știri din aceeași categorie